Lepatriinud aastast 1980

ERIOLUKORD RIIGIS

Tere head lapsevanemad!

Seoses eriolukorra jätkumisega riigis ja Anija vallavalitsuse otsusega on kõik Anija valla asutused suletud kuni 30.aprillini. Sealhulgas ka Mõmmila ja Lepatriinu lasteaiad. Kehras (Lastetares) töötab üks valverühm neile, kel on möödapääsmatu vajadus. Valverühm töötab Laste tn 6, Tibutare rühmas (sissekäik eraldi – vana raamatukogu uksest)

 • Vastu võetakse vaid täiesti terveid lapsi.
 • Vastu võetakse vaid neid lapsi, kelle lapsevanem on eelmisel päeval teatanud, et laps tuleb lasteaeda (tel: 55916552).
 • Lapsevanemaid rühmaruumi ei lubata ja lapsi võetakse vastu ukselt.Kes soovib ja kel vajadus saab suhelda lasteaia eripedagoogiga Kairi Kilp´iga telefonil: 5261209 või meili teel: eripedagoog@avl.ee

  Täname mõistva suhtumise eest!
  Lasteaia juhtkond

 

 

* * * * * * * * *

TÄHELEPANU!

Alates esmaspäevast 16.03 on Anija Vallavalitsuse korraldusel lasteaias rühmad suletud. Mõmmila maja on suletud täies mahus, Lepatriinu lasteaias töötab üks valverühm (Trikitriinude rühmaruumis) ja Lastetares töötab kaks valverühma (Tibutare rühmaruumis ja Jänkutare rühmaruumis). Vastav info on kõikidele lapsevanematele saadetud e-lasteaia kaudu ning on väljas ka lasteaia välisustel!

Vaatamata valverühmadele palume kõiki lapsevanemaid jätta laps võimalusel koju, see on tähtis eelkõige Teie lapse ja pere tervise seisukohalt. Selleks, et kaitsta lasteaia töötajaid ja lapsi ning seoses viiruse levikuga võtame lasteaia valverühmades vastu ainult täiesti terveid lapsi. Seega on õpetajatel õigus haigusnähtudega laps koju tagasi saata.

Selline töökorraldus lasteaias kestab esialgselt kaks nädalat. Edasise kohta anname infot jooksvalt! Kui on küsimus, vastan meeleldi!

Täname vastutustundliku ja mõistva suhtumise eest!

Lasteaias vastutab kriisiolukorra ja sellega seonduva info jagamise eest lasteaia direktor Eda-Mai Tammiste.

 • Direktor edastab olulise infot e-lasteaia kaudu kõikidele lastevanematele ja lasteaia töötajatele lasteaia majade Fb-i gruppi.
 • Iga rühma õpetajad saadavad direktorilt saadud info lastevanemate suhtluskeskkonda.
 • Direktor avaldab asjakohast infot lasteaia FB lehel ja kodulehtedel!
 • Suulist infot lastevanematele annavad õpetajad.
 • Eriolukorra ajal palume lapsevanematel direktorigavõimalusel suhelda e-posti teel: direktor@avl.ee või telefoni teel: 55562067.

NB! ALATES 16.03 TÖÖTAB RIIKLIK KRIISTELEFON 1247, KUST SAAB IGASUGUST INFOT, MIS PUUDUTAB KOROONAVIIRUST!

PALUN HOIDKE END, SÄILITAGE RAHULIK MEEL, TÄITKE JUHISEID JA JÄÄGE TERVEKS!

 

Heade soovidega!

Eda-Mai Tammiste

Anija Valla Lasteaiad direktor

direktor@avl.ee

Tel: 55562067

Lasteaia uudised

Sündmused lasteaias

<< apr. 2020 >>
ETKNRLP
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3